O nas

„Bo gdzie są dwaj, albo trzej zebrani w imię
moje, tam jestem pośród nich”
(Mt 18-20)

Spotykamy się w każdy piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej w salce w Domu Katechetycznym ( I p). Podczas Eucharystii posługujemy śpiewem.

Spotkania rozpoczynamy od zapalenia świecy na znak obecności Jezusa Chrystusa. Stałą ich częścią jest wspólna modlitwa podczas której uwielbiamy naszego Pana za wszelkie łaski, dobro które nas spotkało, za nasze rodziny, dzieci, przedstawiamy nasze prośby i dziękczynienia, rozważamy Słowo Boże, dzielimy się doświadczeniem życia w Duchu Świętym.

Wewnątrz grupy działają mniejsze grupki tj. modlitwy wstawienniczej oraz modlitwy nieustannej.

Nasza formacja duchowa dokonuje się również poprzez udział w rekolekcjach, Seminariach Odnowy Wiary, Dniach Skupienia. Bierzemy udział w sesjach uwielbieniowych, forach charyzmatycznych, nocnych czuwaniach przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, ogólnopolskich czuwaniach Odnowy w Duchu Świętym na Jasnej Górze.

Posługujemy śpiewem podczas Mszy Św. o uzdrowienie i uwolnienie w Skołyszynie (w pierwszy poniedziałek miesiąca) i w Ropie (w ostatnią sobotę miesiąca), a także w kaplicy szpitalnej.

W naszej Parafii odbywają się Wieczory Uwielbienia, a w ostatni piątek miesiąca Msze św. z Adoracją Pana Jezusa i modlitwami uzdrowienia ciała i duszy. W trakcie tego spotkania modlitewnego można składać na karteczkach prośby, w intencji których modli się grupka modlitwy nieustannej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych modlitewnych spotkaniach!
Jeśli chcesz odnowić relacje z Chrystusem,
wzrastać w wierze,
poczuć działanie Ducha Świętego
i radość z podążania za Jezusem, to NIE WAHAJ SIĘ !!!

PRZYJDŹ, CZEKAMY NA CIEBIE !